SPİRİTUEL DANISMAN Nedir?

 

Diğer tüm koçluk sistemlerinden farklı olan Spiritüel Yaşam Koçluğu kişinin arzu ettiği başarıya, mutluluğa, huzura, sağlığa, paraya,  negatif  enerjilerden arınarak kısacası arzu ettiği duruma ve kaynaklara ulaşmasını sağlar.

 

 Tüm bu süreçler gerçekleşirken kişinin sadece dünyevi değil aynı zamanda ruhsal hayat amacına da uygun, tekâmülüne hizmet edecek seçimler yapmalarına imkân tanır.

 

Spirituel Yaşam koçluğunda, hayatınızda arzuladıklarınıza sahip olduğunuzda geriye dönüp baktığınız zaman “keşke” diyeceğiniz ya da pişmanlık duyacağınız bir durum olmaz.

 

Tamlık, bütünlük, şükür ve hamd hali yaşamınızda var olur.

 

Aldığımız bu koçluk seansı hizmeti size kendi yaşamımızın her alanıyla uyum kurabilme, başka yaşamlarla empatiyi yakalayabilme ve hayat alanımızda bizi ileriye götürecek, içsel ve dışsal gözlem yeteneği katacaktır.

 

Hayatı ve kendimizi anlamak, yaşamınıza ve yaşamlarda fark yaratmak,

 

Yaşamda kaliteli  ve etkin çözümlere ulaşmak, öğrenmek ve deneyimlemek sonsuz seçeneklerin farkına varmak, hizmet etmek, yaşamda olmanın hakkını iyilik, güzellik hayır ile vermek, zorunluluklarla değil, keyifle bunları gerçekleştirmek,

 

Yaşamımızda tekrar eden senaryolara “dur “demek, yeteneklerimizi keşfetmek, seçim yaparken bunun bizim  hayat alanımıza, bütüne katacağı hayrı görmek, kendimizi güzele iyiye adamak, tüm bunları gerçekleştirmek için herkesin ihtiyaç duyduğu, zorunluluk haline gelen bir  hizmettir koçluk seansları.