ThetaHealing® Tekniği Nedir?

Bilim adamları E.E.G ile yapmış oldukları deneylerde mutluluk ve huzurun theta dalga boyunda deneyimlendiğini tesbit etmişlerdir. Bu dalga boyunda iken kolayca bilinçaltı ile bağlantıya geçilebilir. Aynı zamanda evrendeki temel yaşam enerjisi ile bağlantıda oluruz. Bu teknik, adını theta beyin dalgasından almıştır.

İçinde bulunduğumuz ruh hali, duygu hali ne ise Çekim Yasası ile bu duyguları deneyimlemek üzere hayatımıza davet ederiz. Bu duygular kimi zaman olumlu kimi zaman ise olumsuzdur. Çünkü bilinçaltı duyguları iyi ve kötü olarak sınıflandırmaz, sadece gerçekleştirmek üzere karşımıza çıkarır.

Kişinin daha mutlu, daha huzurlu, daha başarılı olmasını; kısacası daha iyi bir hayat yaşamasını engelleyen blokajlar, kendisine artık hizmet etmeyen inanç, duygu ve düşünceler Thetahealing® tekniği ile theta frekansında bulunup olumlularıyla değiştirilir.

Yaşamımızı şekillendiren ve bizim seçimler yapmamızı sağlayan , kök inançlarımızı, tespit etmeyi ve değiştirmeyi öğrenerek hayat yönümüzü değiştirebiliriz . Thetahealing® Basic DNA eğitiminden sonra uygulayıcı olabilir; hem kendinizin hem de sevdiklerinizin dönüşümlerine katkı sağlayabilirsiniz. Sevginin, bolluk bereketin, mutluluğun, güzelliğin, huzurun ve sağlığın var olmasını engelleyen blokajları tespit edip ortadan kaldırmanın tekniğini öğreniyoruz. İş hayatında başarı, ruh eşini bulma, yorgunluktan kurtulma gibi aklınıza gelebilecek pek çok durum için hayatınızda mucizevi değişiklikler yaşamak istiyorsanız bütün bunların tekniği uygulayarak gerçekleşmesi mümkün.

Thetahealing® Tekniği nasıl bulundu ve hangi ülkelerde uygulanmaktadır?

Dünyanın 150’ye yakın ülkesinde sadece Think Institute (ThetaHealing Institute Of Knowledge) onaylı sertifika sahibi uygulayıcılar tarafından kullanılabilen bu metod, 1995 yılında Vianna Stibal’ın kendi içsel rehberliğinde mucizevi bir şekilde kanser hastalığını yenmesi ve bu mucizeyi paylaşarak yaygınlaştırması ve çok sayıda insana ulaşabilmesi için teknik haline getirmesiyle oluşmuştur. Uygulandığı ülkelerle ilgili detay bilgiye www.thetahealing.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 Thetahealing® Tekniğinin farkı nedir?

Diğer pekçok teknikteki uygulamaların sonucunu görmek ve hayatta deneyimlemek için 21 gün gibi uzun süre gerektiren çalışmalarla yapılıyor veya gelişimi, değişimi önleyen blokajlar kaldırılmadan yapıldığı için bir müddet sonra tekrar aynı duruma geri dönülüyor. Ama Thetahealing® Tekniğinde duruma sebep olan kök sebep bulunup değiştirildiği için sonuç “an”da gerçekleşiyor. Kişi bu değişime, Kinesiyoloji Testi ile de tanık olabiliyor. Öğrenmesi ve uygulaması son derece pratik ve keyifli olan bu teknikle zihin, beden ve ruh üçgeninin senkronizasyonu kolaylaşıyor. Gelişim ve şifalanmalar kolaylıkla olduğu için zamanın titreşimlerine ve çağımızın hızına oldukça uygun bir teknik.

 Nasıl ThetaHealing Uygulamacısı olabilirim?

2,5 gün süren ThetaHealing’e Giriş Basic DNA Semineri’ne katılınca tekniğin detaylarını ve kullanımını öğreneceğiniz için hem kendinize hem çevrenizdekilere uygulama yapmanız mümkün. Seminer sonunda verilen Think Institute onaylı Uluslararası Katılım Belgesi dünyanın tüm ülkelerinde geçerli. Ayrıca bu belge ile sisteme de kaydolup ThetaHealer’lar arasında yerinizi alabilirsiniz.

Thetahealing® Tekniği’ninden hangi konularda faydalanabilirim?

Kişisel ve spritüel gelişim, iş ve kariyer, para problemleri, ilişkiler, ideal evlilik, çocuk sahibi olmak, ruh eşi, yalnızlık, motivasyon, stres, travmalar, yaratıcılık, korkular, sağlık, güven, değersizlik, bağımlılıklar, takıntılar,çekingenlik, hayattan keyif alma, güven gibi hayatınızın değiştirmek veya iyileştirmek istediğinzi tüm alanlarıyla ayrıca sahip olduğunuz his ve inançlarla ilgili çalışma yapmak mümkündür. Yaşamaktan sıkıldığınız tüm döngüleri, değiştirmek istediğiniz tüm tıkanıklıkları yok etmek mümkündür.

‘Oldu Oldu Oldu’ ne demek?

Theta frekansında gözlemleme yapıldıktan sonra “Teşekkürler oldu oldu oldu” şeklinde tekrarlarız. Bu şekilde hem bilincimize, hem bilinçaltımıza ve hem de yüksek benliğimize olanın yapılıp tamamlandığını anlatırız. Aynı zamanda her zaman teşekkür ederiz. Çünkü her şeyin yaratıcısına bağlanır ve şükranlarımızı sunarız. 

 

Theta Healing tekniğinde özellikle yapılan uygulamalar nelerdir?

 

Bilinç altı bir benzetme yapılması gerekirse okyanus gibidir. Seanslar kişisel farklılıklarla uygulanır. Bu nedenle yalnızca bu konulara çalışıyoruz demek mümkün değildir.

Ancak seanslarda ve eğitimlerimizde kişiyi olumsuz etkileyen bilinçaltı kalıbının temizlenmesinin yanında ;

Anne rahmine şifa; Kişiler his ve programlarını tanımlamaya anne rahminde başlar ve sürekli bu bilgilerin üzerine yeni bilgiler inşa eder. Theta Healingde anne rahmine şifa yapmak mümkündür. Anne karnında bebeğin kendini nasıl hissettiği bireyin yaşantısındaki anlam veremediği hisleriyle bağlantılıdır.

Duygu yaratımı yapılabilir; Bazı kişiler durum öyle olmadığı halde kendilerini yetersiz, değersiz ya da sevilmeye değer bulmaz çünkü bu onlara böyle anlatılmış, yansıtılmıştır. Kişinin program değişiminin yanı sıra hisleri üzerinde çalışma yapılarak bilinçaltına hisler tanıtılır.

Mekan ve nesne temizliği; Var olan her nesne üzerinde enerji barındırır. Yeni aldığımız ev, araba, antika süslerimiz bizden önceki sahiplerinin ya da üreten insanların enerjileriyle sarılır. Bu enerjinin olumsuz olması halinden Theta ile temizliği ile kolayca temizlenir.

Çakra çalışması; çakralar açılabilir ve kirli teknolojinin üzerimize etkisi olan radyasyon uzaklaştırılabilir.

DNA aktivasyonu; ile DNA’nın uyuyan kısımlarını uyandırabiliriz. Bu aktivasyon hücrelerimizde taşıdığımız sır ve gizemlere ulaşarak kalıcı değişiklik yapmamızı sağlar.

Ruh parçacıkları iadesi; Hem pozitif, hem olumsuz olan ilişkilerde, hem çok sevip hem kaybettiğimiz beraberliklerimizdeki kişiler ile aramızda çalışma yapılabilir. Kendimizden ödün verdiğimiz evlilik ve ilişkilerimizde derin yaşadığımız özlem, pişmanlıklarımızdan kalıcı olarak kurtulmak için yapılan özel bir çalışmadır.

Bolluk bereket yaratımı; gibi uygulamalarla çalışma yapabiliyoruz.

Seans, eğitim ya da workshop öncesi yapmam gereken bir şey var mı?

 

Tüm uygulamalar öncesinde kinesyoloji testine doğru cevap verebilmek için, bol su tüketmek yeterlidir.

 

Çocuklarla çalışma yapıyor musunuz?

 

Çocuklarda bulunan dikkat dağınıklığı, boşanmış anne-baba sonrası gözlenen sorunlar, saldırgan iletişim ve bir çok konuda yetişkinlerde olduğu gibi çocuklarda çalışmamız mümkündür.

 

Sigara, alkol bırakma konusunda  etkili midir?

 

Bağımlılıklar çocukluk ve yaşadığımız bir çok deneyimden elde ettiğimiz (özenme, ait hissetme vb.) blokajların hayatımıza yansımadır. Bilinçaltı çalışması olan Theta ile sizi bu bağımlılığa iten blokajları keşfetmek ve değiştirmek için oldukça etkilidir.

 

Bu yöntemi kendime uygulayabilir miyim?

 

Theta tekniği öğrenmesi herkesçe mümkün bir uygulamadır. Eğitmenlerden tarafından alacağınız Temel Eğitimde bu seviyede çalışma nasıl yapılır, theta seviyesine nasıl çıkılır ve daha bir çok bilgi eğitmen tarafından size öğretilir. Bu eğitim sonunda sertifikalı uygulayıcı olmaya hak kazanır, kendinize ve çevrenize uygulama yapabilirsiniz.