MRT YÖNTEMİ ( mind refreshing -zihin tazeleme ) hayatınızı tamamen değiştirecek  bilinçaltı adımlarını (zihin, beden ve ruh üçlüsünü) dengeleyip şifalandırma çalışması ve programlama yöntemidir.Yaşam enerjisini artıracak, negatif düşüncelerden sıyrılmanızı sağlayacak, inandıklarınızı değiştirmenize yardımcı olacak ve daima mutlu kalmanız için tariflerde bulunan bir yöntemdir. Tekrar eden olayların, atalar veya aileyle ilgili kayıtlarının, maddi konuların, bastırılmış ve öğretilmiş duygu ve inançların, blokajların altında yatan nedenlerin neler olduğu ve çözümüne odaklanır. Arzularınızı, istekleriniz, hayallerinizi gerçekleşmenize yardımcı olacak ve hiçbir şeyin imkansız olmadığını gösterecek ve bunu düşüncelerinize kodlayan bir yöntem. Kişinin çalışmak istediği konu ne ise “ o konu “ ile alakalı negatif inançlarını çıkarır olmasını istediği şeyleri zihin bilincinde aktif eden bir yöntemdir.

ALMULA MERTER CHURM ilk defa 2000 yılında üniversitelerde "Sen değişirsen her şey değişir"  olarak bu eğitimlere başlamış daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesinde "Yaşam bilimi" adıyla özellikle çoğunluğunu mühendislerin oluşturduğu dersler vermiştir.2004 yılından itibaren kurumsal ve bireysel olarak devam etmektedir.

Hayatınızda arzuladığınız her ne var ise yaratabileceğiniz bir yöntemdir.

 

MİND REFRESHİNG - ZIHIN TAZELEME

KİŞİSEL DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ VE DANIŞMANLIK 

Eğitimlerimiz Tekrarın sırrı olan 3 rakamından oluşan 3 Modül sistemiyle yapilmaktadır. 

 TEMEL EGITIM

 ILERI DUZEY EGITIM

 MASTER EGITIM

 

Nichola Tesla bir zamanlar şöyle demişti… ‘’3,6 ve 9 rakamlarının ihtişamını ve önemini bilseydiniz evrenin kapılarını açacak bir anahtarınız olurdu.’’

“Pek çok kişi dış dünyanın seyrine o denli kapılmıştır ki, kendi içinde olup bitenlerden tamamen habersizdir.” Sen değişirsen her şey değişir sloganımız bu cümleyle ortaya çıkmıştır.

Her şey zihin-beden-ruh üçgeninden bütünleşir. Üç rakamının sırrı tekrarın sırrıdır. 

Düşün,değiş,dönüş/ Dur,dinle,bak/Yaşam,özgürlük,mutluluk/Zihin,beden, ruh üçlemelerinde olduğu gibi.