THETA HEALING DANISMANLIK

246ad01e-d45b-4af2-b89f-2e6dd6ea444c.jpg

Hayatınıza mucizevi dokunuşlar yapmak ve hayatınızı tam olarak seçtiğiniz gibi yaratmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

 Aşk, ilişkiler, bolluk, bereket, para, aile konuları, ideal kilo, iş, kariyer, gibi. Bunların dışında hayatınızda karşılaştığınız iyileştirmek ve değiştirmek istediğiniz her konuda uygulama alabilirsiniz. Thetahealing uygulaması ile bu konularda farkındalığınız artar ve çözüme ulaşabilirsiniz.

ThetaHealing® yönteminde kişinin yaşanmışlıkları, atalarından gelen genleri, kişinin varlığı, çocukluğundan itibaren öğrendikleri ve inançları ele alınır. Buradan yola çıkarak, hayatımızda bizi mutsuz, hasta ve bloke eden olayları şifalandırarak, arzu ettiğimiz hayatın gerçekleşmesini sağlarız.

Seanstan sonra negatiftikler arındırılır, olumlu düşünceler yerleşir ve derin fiziksel rahatlama sağlanır.
Seans öfke, stres ve depresyonu azaltıp yerine mutluluk hormonu olan endorfinin salınımı sağlar.

Theta Healing yöntemi ile, deneyimlemekte olduğumuz durumları ve insanları değiştirmek mümkün ve çok kolaydır.

Yapılan değişiklikler an’da olur ve kas testleri ile teyit edilir.

Eğer çok kolay ve kalıcı bir şekilde bilinçaltı kalıplarınızı değiştirmek ve yaşadığınız zorluklardan kurtulmak istiyorsanız; Theta Healing size göredir.

SPİRİTUEL YASAM KOCU

 

Diğer tüm koçluk sistemlerinden farklı olan Spiritüel Yaşam Koçluğu kişinin arzu ettiği başarıya, mutluluğa, huzura, sağlığa, paraya,  negatif  enerjilerden arınarak kısacası arzu ettiği duruma ve kaynaklara ulaşmasını sağlar.

 

 Tüm bu süreçler gerçekleşirken kişinin sadece dünyevi değil aynı zamanda ruhsal hayat amacına da uygun, tekâmülüne hizmet edecek seçimler yapmalarına imkân tanır.

 

Spirituel Yaşam koçluğunda, hayatınızda arzuladıklarınıza sahip olduğunuzda geriye dönüp baktığınız zaman “keşke” diyeceğiniz ya da pişmanlık duyacağınız bir durum olmaz.

 

Tamlık, bütünlük, şükür ve hamd hali yaşamınızda var olur.

 

Aldığımız bu koçluk seansı hizmeti size kendi yaşamımızın her alanıyla uyum kurabilme, başka yaşamlarla empatiyi yakalayabilme ve hayat alanımızda bizi ileriye götürecek, içsel ve dışsal gözlem yeteneği katacaktır.

 

Hayatı ve kendimizi anlamak, yaşamınıza ve yaşamlarda fark yaratmak,

 

Yaşamda kaliteli  ve etkin çözümlere ulaşmak, öğrenmek ve deneyimlemek sonsuz seçeneklerin farkına varmak, hizmet etmek, yaşamda olmanın hakkını iyilik, güzellik hayır ile vermek, zorunluluklarla değil, keyifle bunları gerçekleştirmek,

 

Yaşamımızda tekrar eden senaryolara “dur “demek, yeteneklerimizi keşfetmek, seçim yaparken bunun bizim  hayat alanımıza, bütüne katacağı hayrı görmek, kendimizi güzele iyiye adamak, tüm bunları gerçekleştirmek için herkesin ihtiyaç duyduğu, zorunluluk haline gelen bir  hizmettir koçluk seansları.

Sayı Sekansları Danismanlik

Bu şifalanma yöntemine göre, her enerjiye karşılık gelen bir sayı dizisi yani bir sekans vardır.  Bu talep edilen konuya özel sayının tekrarlanması ile iyileşme/gelişme sağlamak amaçlanmaktadır.

Her rakam ve sayı dizisi konuşulan dilden bağımsız olarak bir titreşime sahiptir. Her sayı belli bir frekansta titreşim sağladığı ve bilinç alanları da sayılarla bağlantılı olduğundan sayılara yoğunlaşıldığında titreşimler ortaya çıkar.

İhtiyaç duyulan sayı dizisi duruma göre saptanmalıdır ve bir ritüel dahilinde tekrarlanmalıdır. Bu tekrarlar sırasında, niyet çok büyük önem taşır.

Tekrarlama süresince, sevgi ve diğer olumlu duyguları hissediyor olmak gerekir. Öfke, kırgınlık ve kızgınlık diğer tüm olumsuz duygular ile beraber geride bırakılmalıdır.

Bu özel sayı sekanslarının üzerinde yazılı olduğu objeleri beden üzerinde taşımak da, hedefe ulaşmada kişiye yardımcı olacaktır. Bu obje bir kolye ya da bileklik olabilir. Bunlar da kişiye özel yapılabilmektedir.  Bunun iki sebebi var: Sayılar vücutta taşınırken hem vücudun sayıların enerjisinden faydalanması sağlanıyor hem de sayıları gördükçe tekrar etme imkanı oluşuyor.

Aşktan paraya, hastalıktan işe, bilinçaltından umuda kadar bir çok alanda çalışmalar bu çalışma gerçekleştirilebilmektedir. İsteyenler için de zorunlu olmasa da isminin ve burcunun sekansları da belirlenebilmektedir.